Stalkol Z nami bezpiecznie w górę

Produkcja oraz sprzedaż rusztowań modułowych Przewijanie silników elektrycznych do 160 kW, pomp głębinowych, zatapialnych i hydroforowych Profile oraz akcesoria do G-K i technologii tynkarskich.
Wynajem i montaż rusztowań modułowych, przejezdnych oraz zsypów budowlanych.

Rusztowania modułowe STALKOL 780 Najlepsza jakość, wygoda i bezpieczeństwo pracy.

Rusztowania modułowe STALKOL 780 składają się z lekkich, pojedynczych elementów z profili kwadratowych z możliwością montażu podestu roboczego co 0,5 m.

System STALKOL 780 ma zastosowanie w bardzo nietypowych miejscach bez użycia złącz śrubowych i innych elementów łączących.

Istnieje możliwość wykorzystania tego rodzaju konstrukcji jako: rusztowania elewacyjne, przyścienne – kotwione, wieżowe – wolnostojące, platformowe oraz rusztowanie o bardzo różnych kształtach – przestrzenne konstrukcje podporowe.

Nasze rusztowania modułowe http://stalkol.com/firma/ mogą służyć do wykonywania prac malarskich, tynkarskich, dekarskich, montażowych, instalacyjnych i innych - realizowanych na zewnątrz i wewnątrz budowli. Doskonale mieszczą się w szybach wind, kominach i zbiornikach z małymi włazami. Z zastosowaniem przęseł można je montować nad bramami, balkonami lub innymi wystającymi elementami elewacji. Podobne zastosowanie będzie miało rusztowanie stojakowe, które również jako producent możemy Państwu zaoferować.

Jest to całkowicie polski produkt, opatentowany w Urzędzie Patentowym oraz przebadany w Instytucie Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie, spełniając wymagania Norm Europejskich.

Konstrukcja węzła rusztowania wykazała w trakcie badań w Instytucie Mechanizacji Górnictwa i Budownictwa Skalnego w Warszawie (jedynej instytucji w Polsce certyfikującej rusztowania) jego bardzo wysoki poziom sztywności.

Proponowane przez nas rusztowania są bezpieczne, wytrzymałe i trwałe, dzięki czemu stanowią częsty wybór wśród firm budowlanych. Wszystkie materiały używane przez nas są najwyższej jakości, co gwarantuje wysoką jakość naszego produktu.

Zabezpieczenie powłoką cynkowaną ogniowo daje doskonałą trwałość oraz eliminuje konieczność konserwacji rusztowania. Jej atutem jest także to, że pomosty nie są elementami konstrukcyjnymi i wystarczy je założyć jedynie na poziomach przeznaczonych do pracy oraz w pionie komunikacyjnym.

 

 • Podstawowa siatka konstrukcyjna:
  l = 2,50 m    b = 0,78 m    h = 2,0 m  (długość x szerokość x wysokość)
 • Obciążenie użytkowe pomostu roboczego dla podstawowej siatki konstrukcyjnej rusztowania:
  q = 2000 Pa  (q = 200 kG/m2)
 • Maksymalna wysokość pomostów roboczych dla rusztowań kotwionych, przyściennych, bez projektu:
  Hr = 30 m

Nasze rusztowanie modułowe – najważniejsze informacje 

Najważniejsze cechy, które wyróżniają nasze rusztowania modułowe to:

 • możliwość montażu pomostu roboczego co 0,5 m (pomosty nie są elementami konstrukcyjnymi),
 • indywidualny dobór elementów konstrukcji pod konkretne zamówienie,
 • wytrzymałość i oszczędność czasu przy montażu dzięki innowacyjnemu zastosowaniu cienkościennych profili zamkniętych o przekroju kwadratowym,
 • cynkowanie ogniowe zabezpiecza antykorozyjnie oraz ułatwia konserwację rusztowania,
 • bezpłatny, podstawowy instruktaż stanowiskowy BHP dla Klientów i ich pracowników w zakresie użytkowania i montażu naszych rusztowań,
 • akcesoria do rusztowań – w ciągłej sprzedaży oferujemy siatkę zabezpieczającą do rusztowań, śruby kotwiące różnej długości, złącza do rusztowań, kołki rozporowe i zawleczki – zatyczki do kołków, zakotwienia konstrukcji: rozpory i odpory, zestawy kołowe z hamulcem,
 • zastrzeżona konstrukcja w Urzędzie Patentowym,
 • spełnia wymagania Norm Europejskich,
 • szybki montaż i demontaż rusztowań;
 • oferujemy wynajem rusztowań na dowolny okres czasu.